Тиждень української мови та літератури


Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П. Куліш

 

Уже традиційно у перші тижні листопада в Новоселицькій  школі  урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня.
          Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.
         Метою всіх проведених заходів було:
- донести до учнів красу і багатство української мови;

- формувати відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Вчитель  української мови і літературиТинкалюк Галина Василівна  не тільки старанно підготувалася до Тижня, але й проявили творчу ініціативу, ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і вчителів. А також учні школи розповіли про заснування Дня української писемності та мови, якому й присвячено проведення предметного тижня з української мови. Зі словами вдячності за участь,підтримку і розуміння глядачів звернулась вчитель – словесник, яка наголосила на тому, наш народ – єдиний, його мова – це основа для єдності всієї держави ,єднання минулого і майбутнього покоління. Побажала усім жити за словом , з якого почалася Україна, утверджувати рідну мову та оберігати її.

Тиждень української мови

 

Тиждень української мови

 

Тиждень української мови

 

Тиждень української мови

 

Дата публікації: 
п'ятниця, Листопад 10, 2017 - 09:45