Першовересень вітає нас!

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй школо, ненька Україна

Нас вітає всіх зі святом Знань!

 

У Новоселицькій школі навчальний рік розпочато! Перше вересня – це щось більше, ніж просто початок осені. Для більшості дітей – це свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які вестимуть їх у нове незвідане майбутнє. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер, на подвір’я школи перший вчитель разом із батьками вивели поповнення шкільної родини. З величезними букетами стояли першокласники, слухаючи побажання і настанови, і самі, завмираючи від хвилювання, розповідали вивчені з батьками вірші. У першому класі навчатимуться 9 школяриків, які із цікавістю роздивлялися все довкола.

За доброю традицією на свято першого дзвоника завітали почесні гості села. Слова вітанння лунали і від директора школи Пороха Тараса Тарасовича, який зазначив, що це свято для кожного з нас, адже всі ми ходили в школу. Директор побажав першокласникам, щоб вони сміливо крокували країною знань. А на згадку про першовересень дев’якласники вручили їм подарунки. Право надати перший дзвоник було доручено учневі 9 класу Савину Станіславу та учениці 1 класу Івасютин Андріані. На такій урочистій хвилині свято першого дзвоника було закінчено!

Приємного, творчого та цікавого вам навчального року, дорогі учні та вчителі! 

Дата публікації: 
п'ятниця, Вересень 1, 2017 - 22:15