Художнє фото творять розум і проникливе око

У сонячний весняний день, 28 квітня до нашої школи завітали знамениті гості – заслужений діяч мистецтв України, талановитий фотохудожник, визначний майстер художньої світлини, член Міжнародної Федерації фотохудожників, лауреат Національної премії імені Т. Г. Шевченка, професор і просто наш краянин Василь Васильович Пилип’юк з викладачами та найкращими студентами Київського Національного університету культури та мистецтв ім. М. Поплавського. Почесним гостем свята був український письменникфольклорист, діяч, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника Степан Пушик, який також мав змогу поглянути на рідну Пилип’юкову школу.

Студенти, разом із своїми викладачами та завідувачем кафедри Василем Васильовичем, здобули неабиякий досвід, побувавши кілька днів у нас на Західній Україні. А перебуваючи у  Новоселиці, гості спершу зайшли до сільської школи, де навчався сам Василь Васильович. Як же ж не відвідати рідну школу!Тут дорогих гостей радо зустріли  учні, педагогічний колектив та  директор Новоселицької ЗОШ Тарас Тарасович Порох.

В кінці цієї теплої зустрічі Василь Васильович подарував школі одну із своїх останніх фоторобіт.

Тож, сподіваємося, що студенти кафедри фотомистецтва були переповнені позитивними враженнями, збагатилися духовно та набралися досвіду в улюбленій справі.

Дата публікації: 
субота, Квітень 29, 2017 - 15:30