Наші досягнення

 Результати олімпіад та конкурсів за 2017-2018 н. р.

 

 

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

К-сть балів

Місце

Історія

8

Гуцуляк Василь Васильович

28

Конкурс імені Т. Г. Шевченка

5

Семенюк Андріана Юріївна

12,75

13

Конкурс імені Т. Г. Шевченка

7

Палійчук Владислав Іванович

10,75

22

Конкурс імені Т. Г. Шевченка

8

Гуцуляк Василь Васильович

9,5

19

Інформаційні технології

9

Максимчук Іван Іванович

36

3

Хімія

7

Івасютин Михайло Андрійович

19

7

Хімія

8

Гуцуляк Василь Васильович

16,5

4

Англійська мова

8

Гуцуляк Василь Васильович

51

11

Географія

8

Гуцуляк Василь Васильович

25

2

Конкурс імені Петра Яцика

5

Семенюк Андріана Юріївна

12,75

14

Конкурс імені Петра Яцика

7

Семенюк Яна Володимирівна

14,5

15

Конкурс імені Петра Яцика

8

Марусяк Богдана Іванівна

14.75

17

Правознавство

9

Ковблюк Петро Васильович

12

12

Математика

6

Книш Анастасія Василівна

6

10

Математика

7

Івасютин Михайло Андрійович

12

8

Математика

8

Гуцуляк Василь Васильович

5

10

Фізика

7

Івасютин Михайло Андрійович

8

11

Фізика

8

Гуцуляк Василь Васильович

17

3

Фізика

9

Ковблюк Петро Васильович

13

7

Біологія

8

Гуцуляк Василь Васильович

23,5

2

Християнська етика

5

Семенюк Андріана Юріївна

17

12

Християнська етика

8

Гуцуляк Василь Васильович

31

5

Міні-футбол

6-9

Савин Станіслав, Ковблюк Петро, Радиш Дмитро, Дячук Максим, Крутофіст Владислав, Кричун Валентин, Кушнір Василь, Палійчук Владислав, Пугач Михайло

 

2

Шашки

8-9

Ковблюк Петро, Крутофіст Владислав, Марусяк Богдана

 

1

Теніс

8-9

Савин Станіслав, Марусяк Богдана, Ковблюк Петро

 

1

 

 Результати олімпіад та конкурсів за 2016-2017 н. р.

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

К-сть балів

Місце

Історія

8

Ковблюк Петро Васильович

7

22

Історія

9

Григоращук Сніжана Володимирівна

33

7

Інформаційні технології

9

Кабанюк Діана Степанівна

71

2

Хімія

7

Гуцуляк Василь Васильович

22,5

8

Хімія

8

Глушко Олексій  Юрійович

14,5

8

Хімія

9

Кабанюк Діана Степанівна

7,5

16

Англійська мова

8

Глушко Олексій  Юрійович

49

21

Англійська мова

9

Кабанюк Діана Степанівна

36,25

21

Географія

8

Глушко Олексій  Юрійович

7

17

Географія

9

Кабанюк Діана Степанівна

20

5

Правознавство

9

Григоращук Сніжана Володимирівна

45

12

Математика

6

Івасютин Михайло Андрійович

13

6

Математика

7

Гуцуляк Василь Васильович

18

2

Математика

9

Кабанюк Діана Степанівна

3

10

Конкурс імені Петра Яцика

6

Палійчук Владислав Іванович

6

17

Конкурс імені Петра Яцика

7

Гуцуляк Василь Васильович

18

10

Конкурс імені Петра Яцика

8

Глушко Олексій Юрійович

14.05

16

Конкурс імені Петра Яцика

9

Григоращук Сніжана Володимирівна

20,25

16

Фізика

7

Гуцуляк Василь Васильович

17

3

Фізика

8

Глушко Олексій Юрійович

1

18

Кабанюк Діана Степанівна

9

Кабанюк Діана Степанівна

5

14

Українська мова та література

7

Гуцуляк Василь Васильович

28,5

5

Українська мова та література

8

Глушко Олексій Юрійович

20.5

15

Українська мова та література

9

Григоращук Сніжана Володимирівна

40

5

Біологія

8

Ковблюк Петро Васильович

9.5

10

Біологія

9

Кабанюк Діана Степанівна

19,5

7

Християнська етика

8

Глушко Олексій Юрійович

37

5

Християнська етика

9

Григоращук Сніжана Володимирівна

39

3

Образотворче мистецтво

7

Каланча Юлія Віталіївна

 

8

Міні-футбол

6-9

Лаврук Орест, Кабанюк Назарій, Строїч Владислав, Савин Станіслав, Глушко Олексій, Ковблюк Петро, Дячук Максим, Крутофіст Владислав, Кричун Валентин, Кушнір Василь, Палійчук Владислав

 

5

Шашки

7-8

Ковблюк Петро, Крутофіст Владислав, Марусяк Богдана

 

1

Теніс

8-9

Савин Станіслав, Глушко Олексій, Григоращук Сніжана

 

1