Тиждень книги

     «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною»

В.Сухомлинський

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги та культури читання з 19 по 23 березня в нашій школі проходив Тиждень книги, який підготувала бібліотекар школи Дійчук Ірина Василивна.

        На початку тижня було оголошено про конкурс малюнків на тему: «Читаємо і малюємо». 20 березня була організована виставка книг «У світі казок», бо «не можем без казки у світі ми жити, бо казка нас вчить, як потрібно дружити, як зло подолати, як хитрих провчити, як добрих і чуйних й сміливих любити». Також протягом тижня активом бібліотеки була проведена перевірка підручників школи. У середу, 21 березня, відбулася вікторина «Книга – ключ до знань» для учнів 5-9 класів, під час якої учні продемонстрували свої знання з прочитаних книг. Для заохочення читання книг, 22 березня,  школярі переглядали буктрейлери  на деякі цікаві книги. А в п’ятницю всі учасники навчально-виховного процесу мали змогу побувати на «Святі книги», яке підготували учні 5 класу.

Дата публікації: 
понеділок, Березень 26, 2018 - 09:15