Шкільна мелодія останнього дзвінка

    У травні, коли розквітають яскраві квіти і зеленіє трава, теплий весняний вітерець приносить до нас свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудове шкільне і родинне свято, яке не можна нічим замінити. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас. В цьому навчальному році для наших дев’ятикласників прощальна шкільна мелодія останнього дзвінка пролунала 25 травня. На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, друзі та почесні гості, які розділили з дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті.

    Першим привітав учнів із завершенням навчального року і початком канікул директор школи Т. Т. Порох та нагородив похвальними листами учнів 3-8 класів за високі досягнення у навчанні. Вітала випускників зі святом Останнього дзвоника та бажала світлої й щасливої долі класний керівник О. В. Паранчич, а перша вчителька Н. В. Жмендак нагадала про перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі... Звучали слова побажань та настанов для дев’ятикласників і з вуст сільського голови В. І. Жмендака. Благословив на добру путь і побажав випускникам Божої благодаті настоятель храмів Введення у храм Пресвятої Богородиці і свт. Миколая села Новоселиця протоієрей Василь Ткачук. Також віршованими рядками привітали дорослих товаришів першокласники. Учні порадували присутніх творчою програмою, яку підготувала педагог-організатор В. В. Жмендак.

    І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

 

Шкільна мелодія останнього дзвінка. Світлини

Свято останнього дзвінка

 

Свято останнього дзвінка

 

Свято останнього дзвінка

 

Шкільна мелодія останнього дзвінка

 

Шкільна мелодія останнього дзвінка

 

Шкільна мелодія останнього дзвінка

 

Дата публікації: 
субота, Травень 26, 2018 - 23:45