Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

          З 1 по 31 жовтня у школі проводився місячник шкільних бібліотек, який проводився під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

          1 жовтня було оголошено план заходів проведення Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки. А також, у зв’язку з тим, що 30 вересня – день бібліотек, було проведено усний журнал «Виникнення бібліотек», який підготували учні 6 класу.

Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини         

   З 1  по 5 жовтня було проведено тиждень дитячого читання, протягом якого діти читали казки та оповідання В. О. Сухомлинського своїм батькам, а також розказували їх у школі класним керівникам. Для учнів 1-4 класів було проведено «Подорож до Країни Радості і Добра».

 Учні також дізналися про життя та творчість В. О. Сухомлинського від учениці 9 класу  Юлії Каланчі, яка створила презентацію про відомого письменника.

У 6 класі було проведено виховну годину до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського, під час якої учні створили плакати про великого педагога та письменника.

Дата публікації: 
п'ятниця, Листопад 2, 2018 - 18:45