Тиждень початкової освіти

Відповідно до наказу управління освіти Снятинської райдержадміністрації від 16 листопада 2017 №252 з 27.11. по 01.12. в нашій школі проводився Тиждень початкової освіти.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

У процесі проведення Тижня учасники взяли участь в обговоренні актуальних проблем початкової загальної освіти, ознайомилися з цікавими формами організації навчально-виховного процесу, побачили і оцінили ряд педагогічних ідей в їхній практичній реалізації, почули відгуки про представленні власні розробки, ідеї.

Тиждень початкової освіти включав:

-         Відкриті уроки з математики, української мови, інформатики, інтегрований урок трудового навчання і математики, літературного читання та варіативних курсів у початкових класах;

-         Позачергове засідання ШМО вчителів початкових класів на тему: «Перспективи, реалії та успіх Нової української школи»;

-         Виставка-презентація педагогічних досягнень учителів школи;

-         Виставка дитячих робіт.

Багато цікавих форм роботи змогли побачити і вивчити вчителі початкових класів під час проведення відкритих уроків з різних предметів. На цих уроках використовувались ряд інноваційних методів роботи у початковій школі: інтерактивні вправи, дискусії, завдання спрямовані на розвиток вміння працювати, з інформацією, передавати власний досвід, ігри, драматизації та інше.

Змістовними і захоплюючими були урок з математики у 2 класі –  Порох О. Л. де вчителька сприяла розвитку логічного та творчого мислення, а також поглибила знання дітей з математики. Тут колеги змогли побачити такі інтерактивні вправи « Мозковий штурм», «Клаптикова ковдра», «Мікрофон».

Приємне враження справив на вчителів інтегрований урок трудового навчання і математики. І в результаті клопіткої праці вчительки Жмендак Н. В. урок вийшов цікавим, насиченим, захоплюючим, продуктивним, загадковим.

У 3-му класі вчителькою Порох Р. Т. був проведений урок інформатики на тему: «Безпека в Інтернеті. Авторське право». На цьому уроці учні показали гарні знання, були дуже активними, кмітливими. На уроці були використані різноманітні інноваційні методи та прийоми навчання.

Слід відзначити урок української мови вчительки Боднарук О. В. у 3-му класі. Під час проведення якого було використано дуже багато форм і методів роботи. На уроці було створено ряд проблемних ситуацій, проведено роботу в групах. В результаті роботи на уроці, діти добре зрозуміли новий матеріал.

Яскраві враження залишив урок християнської етики у 3-му класі, вчитель Палійчук Н. І. на ньому велика увага приділялася моралі у відносинах між учнями. Вчителька не тільки, давала учням готову інформацію, а й використовувала досвід і знання дітей.

Приємною несподіванкою пройшов урок з літературного читання у 4-му класі. Де вчителька Калачик О. В. зуміла через епізоди мультфільмів, презентацій донести важливі знання. Цей урок створив атмосферу успіху дітей. А вона, як відомо, посилює акцент на позитивних якостях праці учнів.

Так на кожному уроці була робота в парах, групах, головоломки, ребуси, логічні задачі.

Несподівані гості, таємничі мандрівки, цікаві дослідження відкидають нецікаві і нудні уроки.

Окрім вищезгаданих заходів було створено виставку-презентацію педагогічних інновацій, на якій вчителі школи представили роздатковий, демонстраційний та наочний матеріал для уроків, зразки конспектів уроків та нетрадиційних виховних заходів . А особливо цікавою для дітей стала виставка малюнків. Роботи учнів з цікавістю розглядали і учні старших класів, батьки та гості школи.

Дата публікації: 
понеділок, Грудень 4, 2017 - 21:15